Czy oglądaliście mecz Polska – Grecja?  Większość z was na pewno. Jednak są tacy, którzy nie mogli lub nie mieli ochoty go oglądać. Zobaczcie fotoreportaż i poznajcie tych, którzy meczu nie widzieli.

 

Euro 2012 mecz polska grecja piłka nożna Polska Fotograf Zdjęcia

1 min. Dalekie kopnięcie, Samaras strąca piłkę, ale dobrze ustawiony Wasilewski przecina jego podanie i wybija. W tym czasie Ireneusz Mokrski (fan siatkówki) maluje siatkę ogrodzenia na swojej działce.

 

fotoreportaż Euro 2012 mecz polska grecja piłka nożna Polska Fotograf Zdjęcia

7 min. Lewandowski zabiera piłkę Papastathopoulosowi, wycofanie do Błaszczykowskiego. Natomiast na urazówkę na Winiarach przyjechał Jarek Mikos. Chłopak upadł na schodach i ma skręcony nadgarstek. Relacje z boiska przysyłają mu smsami koledzy.

 

zdjęcia Euro 2012 mecz polska grecja piłka nożna Polska Fotograf

Katsouranis przyjmuje piłkę na lewym skrzydle, zbiega do środka i uderza. Kibice w Warszawie nie ochłonęli jeszcze po bramce Lewandowskiego. Krzysztof Kochanowski, kierowca autobusu KM stwierdził, że z radością zje kolację podczas przerwy między kursami. Prowadzimy przecież 1:0.

 

fotoreporter Euro 2012 mecz polska grecja piłka nożna Polska Fotograf Zdjęcia

29 min. Boenisch fauluje rozpędzonego Ninisa, przez chwilę wydawało się, że w polu karnym, na szczęście jednak kończy się na rzucie wolnym. Daniel Paluszewski i Cezary Kowalczyk wracają do domu z działki. Czekają na kolegę, który wszedł kupić coś do picia.

 

Euro 2012 fotograf płock warszawa zdjęcia

39 min. Za wybitą piłką z całych sił biegnie Błaszczykowski. Nie poddaje się, mimo że grecki obrońca jest zdecydowanie bliżej piłki. Natomiast na jednej z płockich stacji benzynowych Bogdan i Marcin ustawiają antenę telewizora. Telewizor przywiózł im brat Marcina ale nie mogą złapać sygnału tv.

 

Mecz otwarcia Euro 2012 poza stadionem

45+2 min. Zamieszanie w naszym polu karnym – dośrodkowanie, Perquis upada po zablokowaniu na piłkę. Krystian Cackowski wiedział już dwa tygodnie temu, że dzisiejszego meczu nie obejrzy. Właśnie dojrzały truskawki, a on musi je sprzedać.

 

euro2012 fotoreportaż zdjęcia

48 min. Piszczek świetnie przerywa akcję rywali, biegnie przez pół boiska. Ładne podanie Piszczka w pole karne, Lewandowski dopada piłki, ale jego uderzenie z ostrego kąta leci nad poprzeczką. Zbigniew Stankiewicz idealnie trafia torbami do bagażnika swojego auta. Mówi, że nie chce się denerwować, wyszedł więc z żoną na zakupy.

 

mecz polska grecja poza stadionem

71 min. Tytoń broni rzut karny! Karagounis uderza przy lewym słupku bramki Tytonia, ale bramkarz kapitalnie rzuca się i wybija do boku. Andrzej Formański lekarz weterynarii tłumaczy, że wspólnie z kolegami ustalił to kto dzisiaj ma dyżur. Po prostu są wśród nas więksi i mniejsi kibice, a ja zawsze mogę obejrzeć powtórkę.

 

euro 2012 piłka nożna

83 min. Bardzo ładna akcja Polaków. Wrzutka w pole karne została jednak wybita, ale piłka trafiła pod nogi Polanskiego, który ładnym zwodem zszedł nieco w lewą stronę, wywalczył sobie trochę miejsca i mocno uderzył. Chalkias rzucił się na piłkę i pewnie ją złapał. Tadeusz Karpieśluk mecz oglądał. Wyszedł z domu w 72 minucie. Tłumaczy, że nie mógł już wytrzymać nerwowo, a z psem i tak trzeba było wyjść.

 

euro 2012 zdjęcia

90+1 min. Rzut rożny dla Polaków. Dośrodkowanie Obraniaka, Chalkias wychodzi z bramki, macha ręką nad głową skaczącego Lewandowskiego, ale nie trafia w piłkę. Paweł Jędrzejewski wyszedł z rodziną i przyjaciółmi z Rosji na kolację. Piłki nożnej nie ogląda, ale jest wiernym kibicem piłki ręcznej.

 

Piotr Augustyniak fotograf fotoreportaże płock warszawa

Koniec meczu. Jestem pod redakcją. Ja również nie oglądałem zmagań Polaków, ponieważ robiłem dla was ten reportaż 😉

Blog Fotograficzny

Fotografia Ślubna